18. kolo, sobota 27.05.2023, 10:30

Sokol LanžhotFK Valtice

Konrád - Ciprys J., Ciprys Š., Kacr, Lepka, Malý Š., Tomko, Zvonková, Palkovič, Karas, Uher D., Hekl, Holomek, Malý M.

FK Valtice:

Masek, Augustin, Hort, Iránek, Klepáček O., Klepáček R., Kratochvíl, Půlkrábek, Režňák, Bistrý, Ježek, Jurečka

Branky: Zvonková Marie 11x, Ciprys Jakub 4x, Lepka Patrok 3x, Holomek Aleš 3x, Kacr Sebastián 2x

Stadion: stadion Na Šlajsi, Lanžhot

Dnes jsme odehráli poslední mistrovské utkání proti Valticím. Zvítězili jsme 23:9. Bylo nás jak do mariáše,ale děcka to zvládli výborně. Snažili jsme se opět hrát fotbal, což se nám více méně dařilo. Branky padly po pěkných akcích, tak i po individuálním zakončení. Konečně jsme stříleli i z větší vzdálenosti a padali z těchto střel pěkné branky. Chválím všechny. Samozřejmě tam byly nějaké chyby, ale kdyby to bylo dokonalé, tak se nemáme v čem zlepšovat.

trenéři

Kde a kdy hrají naše mužstva následující zápasy?