přípravné, středa 15.02.2023, 18:00

0:2 (0:2)
Martin Daneš | | muži

Dvě trefy nováčků. Také z Rakouska veze Lanžhot výhru

I přes narůstající marodku se povedlo uhrát fotbalistům Lanžhota ve středeční přípravě vítězství 2:0 na přírodní trávě v nedalekém Hohenau. Proti klubu z čela 4. nejvyšší soutěže v Rakousku byli svěřenci trenéra Hílka v prvním poločase lepším týmem a dokázali to i gólově. Ve druhé půli, jak se zhoršila kvalita trávníku, už povrch nepřál rychlé kombinaci a domácí převzali otěže zápasu. Lanžhotu se přesto povedlo ubránit čisté konto brankáře Žúrka, přestože sestava měla do ideálu daleko a šanci postupně dostali i méně vytěžování hráči. Ti se se svou šancí dobře popasovali. Již v sobotu dopoledne čeká Lanžhotčany další přípravné utkání, na umělce v brněnských Řečkovicích se střetnou s Kuřimí (krajský přebor).

Sokol Lanžhot:

Žúrek - Malacka, Milota, Mikúšek, Šenk (od 30. L. Tuček) - Bogdalík, Jirava, Krč, Balážik, Ravas - Vráblic

Branky: Ján Vráblic, Tomáš Jirava

Stadion: přírodní tráva, ASV Hohenau

Sezona 2024/25 rozlosována, představujeme nové soupeře - aktualizováno

Sotva dozněly boje o mistrovské body, proběhl ve čtvrtek 20. 6. 2024 v Olomouci losovací aktiv nové sezony. Jaký je tedy náš „jízdní...

Konec sezony – poděkování

Rádi bychom vám všem poděkovali za podporu po celou sezonu 2023/2024.

Statistiky sezony 2023/24

Jak vypadala právě skončená sezona našeho mužstva v číslech?