Kdy a kde hrají o víkendu naše mužstva?

Výsledky zápasů všech našich mužstev

Přehled výsledků všech našich mužstev v uplynulém víkendu.

Kdy a kde hrají následující víkend naše mužstva.

Výsledky našich mužstev

Áčko na Velký pátek zvládlo těžký zápas se Žďárem nad Sázavou.
Béčko na soupeře čekalo marně, hosté se k zápasu nedostavili.
Dorost sehrál první jarní kolo v Hustopečích bez branek.
Vítězně zahájili jaro starší žáci v Kobylí, mladší žáci dohrávají úvodní jarní kolo ve středu.

Program zápasů našich mužstev (DOPLNĚNO)

Od pátku až do středy jsou tentokrát přes sváteční velikonoční víkend rozloženy zápasy našich mužstev.

Na Velký pátek se druhém domácím zápase po sobě představí Áčko, které se utká se Žďárem nad Sázavou.
V neděli dopoledne se B mužstvo bude snažit napravit úvodní zakolísání. Odpoledne zahájí své soutěže také starší žáci a dorost, kteří cestují do Kobylí, respektive Hustopečí.
Ve středu pak dohrávkou úvodního kola v Šitbořicích vstoupí do jarních bojů mladší žáci.

Papučák 2024 - poděkování

Fotbalový oddíl děkuje za podporu všem, kteří přispěli na naši činnost darem do tomboly, nebo účastí na tradičním Papučáku!

Program našich zápasů (DOPLNĚNO)

V sobotu na Pastvisku čeká poslední přípravný zápas před jarním startem dorost, který přivítá KEN Veselí nad Moravou.
Tradičně v nedělní dopoledne zahájí jarní boje B mužstvo.
A v neděli odpoledne se potom Áčko v divizním zápase utká s rezervou SK Líšeň.

Program našich zápasů

Následující víkend se představí ve svém druhém soutěžním zápase A mužstvo na horké půdě Tasovic, ostatní mužstva mají volno a do soutěží se budou postupně zapojivat od dalšího týdne.

Staň se rozhodčím

Nábor rozhodčích v plném proudu!
Láká tě řídit utkání jako rozhodčí? Chceš zůstat u fotbalu i po konci hráčské kariéry? Máš cit pro fair play? Pak právě pro tebe máme nabídku stát se fotbalovým rozhodčím!

Krásné vánoce

Fotbalový oddíl Sokol Lanžhot děkuje za přízeň, kterou jste nám projevili v uplynulém roce a do nového roku 2024 vám všem přejeme hodně zdraví, štěstí, osobních, sportovních i pracovních úspěchů.

Umístění našich mužstev v polovině

Jak jsou na tom naše mužstva po podzimní části.

Program na závěr podzimu

Poslední dva soutěžní zápasy zbývají dohrát v letošním roce.
Již dnes večer čeká dohrávka starší žáky v Pohořeliccích.
A v sobotu ve 14hod čeká závěrečný zápas podzimu také Áčko, které přivítá Ždírec nad Doubravou.
Přijďte povzbudit naše hráče před zimní pauzou!

Souhrn výsledků našich mužstev

Jak si vedla naše mužstva v uplynulém víkendu.

Zobrazeno 1–15 z celkem 348